Oferta

Nasza oferta obejmuje wszelkie prace związane z tworzeniem stron internetowych: od projektu graficznego, poprzez stworzenie systemu CMS, do hostingu oraz pozycjonowania.

Projekt graficzny

Wszystkie wykonywane przez nas projekty graficzne są unikatowe, tworzone według wytycznych i dla konkretnego klienta. Nie korzystamy z darmowych szablonów, nie oferujemy wielu przeróbek tego samego projektu. Przy każdym zamówieniu bierzemy pod uwage istniejącą identyfikację wizualną - kolorystykę, logo, wystrój. Bardzo ważny jest dla nas także profil działania firmy. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, żeby przedstawiony przez nas wygląd strony (tzw. layout) w pełni odpowiadał klientowi i odzwierciedlał jego działania.

System CMS

System CMS (ang. content management system) jest system służącym do zarządzania treścią strony internetowej. Dzięki temu osoby nie znające się zupełnie na technologiach webowych, mogą w prosty sposób edytować podstrony, dodawać nowe, przenosić kategorie, czy umieszczać nowe zdjęcia w galerii. Z naszej strony oferujemy wręcz nieograniczone możliwości rozwijania naszych systemów. Dzięki temu, że pracujemy na produktach autorskich, możemy w każdej chwili, obok istniejących modułów, dopisać nowe. Stąd jesteśmy otwarci na propozycje klientów i możemy stworzyć system idealnie pasujący do Twojej firmy, za przystępne pieniądze. To bardzo ważne, żeby strona pracowała na Ciebie, a nie Ty na stronę. Jesteśmy także w stanie dopisać wszelkie dodatkowe oprogramowanie: systemy CRM (Customer Relationship Management) pomagające zarządzać klientami, sklepy internetowe, aplikacje na portale społecznościowe. Dodatkowo, jeżeli nie chciałbyś w ogóle obsługiwać strony internetowej, jesteśmy w stanie prowadzić ją za Ciebie oraz służyć radą w jej rozwoju.

Budowa społeczności

Nowoczesne firmy oprócz prowadzenia strony internetowej zajmują się także budową społeczności. W najprostszych słowach można powiedzieć, że polega to na gromadzeniu klientów i sympatyków swojej marki. Co to tak naprawdę daje firmie? Jest to dla każdego przedsiębiorstwa możliwość wręcz nieograniczonej, a przy tym bardzo taniej reklamy. Dodatkowo należy pamiętać, że utrzymywanie klienta kosztuje dużo mniej, niż znalezienie nowego. Dlatego warto zachowywać z klientami dobre relację, przypominać im o naszej firmie oraz zachęcać do ponownego korzystania z usług. Stąd nasza oferta obejmuje wszystkie zagadnienia potrzebne do budowania nowoczesnej marki: od założenia oraz prowadzenia fanpage'ów, poprzez integrację strony z narzędziami społecznościowymi (widgety, przyciski "lubię to", "g+", "share"), po pisanie aplikacji konkursowych na portalu Facebook. Pamiętaj, że nie stać Cię, aby nie zainwestować w budowę społeczności i dobrego wizerunku swojej firmy.

Hosting

Jako hosting rozumiemy tutaj utrzymanie strony, aby ciągle była dostępna dla użytkowników. Jest to jedna z kwestii technicznych, które ciężko jest lekceważyć, gdyż nawet najpiękniejsza strona na nic się nie zda, jeżeli nie będzie dostępna w Internecie. Stąd bardzo ważny jest pewny i stabilny hosting. W ramach naszej oferty dostaniesz własną, profesjonalną domenę, możliwość założenia w niej nieograniczonej liczby skrzynek e-mail, dodatkowe miejsce na pliki (np dla udostępniania klientom) oraz oczywiście utrzymanie gotowej strony internetowej. Nad naszymi serwerami 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu czuwają eksperci, którzy zapewnią, że Twoja strona będzie dostępna bez niepotrzebnych przestojów.

Pozycjonowanie

Gdy już nasza strona jest gotowa, działająca i pozwala nam utrzymać kontakt z dotychczasowymi klientami, kolejnym ważnym celem staje się znalezienie dzięki niej nowych klientów. Stąd musimy upewnić się, że strona będzie łatwa w odnalezieniu poprzez wyszukiwarki, w tym Google.pl. Dzięki naszym ekspertom Twoja strona może znaleźć się na pierwszych stronach listy wyszukiwań. Co najważniejsze, dopóki się tak nie stanie, nic nie płacisz. Stąd opłaty pobierane są tylko za widoczne efekty naszych działań.