Kawiarnie

 

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Buduj lojalność klientów
● Zwiększaj efektywność promocji
● Zwiększaj zyski

Z badań wynika, że około połowa Polaków wybiera kawiarnię jako miejsce spotkań. Spraw, żeby Twoja była ich ulubioną. Własna aplikacja Ci w tym pomoże.

Wyprzedź konkurencję i stwórz aplikację:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu funkcji i nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę. Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja. I trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Menu restauracji

Udostępniaj w aplikacji aktualne menu kawiarni, dziel się zdjęciami aromatycznych kaw i informuj o cenie. Dostarczaj najświeższych informacji wprost do rąk Twoich klientów.

Karta lojalnościowa

Zachęcaj klientów do powrotu. Karta lojalnościowa w wersji drukowanej, na której zbierają stemple za zakup kawy, herbaty, czy słodkich przekąsek, funkcjonuje od lat. Przenieś ją do ich wirtualnego świata, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie da jej się zgubić i zapomnieć.

Kupony rabatowe

Twórz akcje marketingowe i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefon. Dzięki temu trafiasz ze swoją ofertą prosto do celu. Twoi klienci je uwielbiają. Daj im to, czego szukają a. A zdobędziesz ich lojalność.

Menu Aplikacji

Wybierzesz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stworzysz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojej kawiarni wtedy, gdy Tobie brakuje czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Kontakt

Zdobywaj wiedzę o Klientach i ułatw sobie komunikację z nimi. Stwórz formularz kontaktowy dla Swoich klientów dopasowany do Twojej firmy. Określ jego wygląd i wybierz te pola, które - według Ciebie - są konieczne.

Push notification

Pozwól swoim Klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Będą też otrzymywać informacje o płatności w przypadku zamówień za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć. Zamieszczaj najświeższe informacje z życia Twojej kawiarni, przypominaj o wydarzeniach, komentuj. Do tekstów dodaj zdjęcia - to. To uatrakcyjni treść.

Galeria zdjęć

Twoi Klienci kochają zdjęcia. Przyciągnij ich uwagę, tworząc Galerię Zdjęć aromatycznych kaw, różnorodnych herbat i serwowanych słodkości. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi Klienci to zapamiętają.

Galeria filmów

Nic tak nie pobudza kubków smakowych, jak widok przygotowywanej kawy. Zachęć swoic klientów do zakupu, dzięki Galerii filmów linkowanych z serwisów YouTube i Vimeo.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientów? Chcesz sprawdzić, ilu już jest z Tobą? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy dla klientów tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów i. I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i serwowanych kaw i ciast. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje