SPA

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Buduj lojalność Klientów, rozpieszczając ich nowinką technologiczną
● Promuj swoje luksusowe usługi
● Utrzymuj stały kontakt z Klientami

Branża SPA jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynkiem w Polsce. Szacuje się, że co roku następuje wzrost o około 50-70%.

Wyróżnij się na tle konkurencji własną aplikacją mobilną i daj Klientkom coś wyjątkowego - stały kontakt i pogłębione relacje. Zbudujesz ich lojalność, a Twoje zyski wzrosną.

Dajemy Ci silne narzędzie marketingu mobilnego - Twoją własną aplikację:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu funkcji i nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja. I trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Karta lojalnościowa

Zachęcaj Klientki do powrotu. Drukowana Karta lojalnościowa, na której zbierają stemple, funkcjonuje w różnych branżach już od dawna. Teraz możesz ją przenieść do wirtualnego świata Twoich Klientek, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie można jej zapomnieć, ani zgubić.

Kupony rabatowe

Twórz akcje marketingowe i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefon. Dzięki temu trafiasz ze swoją ofertą prosto do celu. Twoje Klientki je uwielbiają. Daj im to, czego szukają a . A zdobędziesz ich lojalność.

Sklep

Eksponuj luksusowe kosmetyki wraz z ich barwnym opisem i ceną. Zachęcaj do ich zakupu przez aplikację, łącząc to z płatnościami online.

Menu aplikacji

Wybierzesz elementy, które zobaczą Twoje Klientki. Stwórz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne. Podkreśl luksusowy charakter Twojego SPA piękną grafiką.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojego SPA, nawet jeśli Tobie brakuje czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz Galerię zdjęć nowoczesnych zabiegów wykonywanych w Twojej klinice urody. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoje Klientki Cię zapamiętają.

Push notification

Pozwól swoim Klientkom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Dzięki tej funkcji będą otrzymywać informacje o płatności w przypadku zakupów za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól o sobie zapomnieć. Zamieszczaj informacje z życia Twojego SPA, przypominaj o wydarzeniach, zdawaj relacje. Do tekstów dodawaj zdjęcia - to . To uatrakcyjni treść.

Socials

Blisko 50% Polaków korzysta z mediów społecznościowych, a dla większości z nich są one źródłem informacji i często centrum życia towarzyskiego. Daj możliwość podpięcia ich a do Twojej aplikacji.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientek? Chcesz sprawdzić, ile z nich stale odwiedza Twoje SPA? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientek i . I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i wykonanych usług. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje