Kościoły

Stwórz aplikację swojego Kościoła i rozpowszechniaj swoje przesłanie

● Buduj silną grupę Wiernych, która się wspiera
● Informuj o aktualnych wydarzeniach w Twoim Kościele
● Bądź stale obecny w życiu Wiernych

Jeśli chcesz szerzyć swoje przesłanie wśród młodych, musisz być obecny tam gdzie oni. Z aplikacją mobilną będzie to możliwe.

Otrzymujesz silne narzędzie dotarcia do Wiernych i budowania z nimi trwałych relacji. To wszystko:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu modułów i niezliczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla Twojego Kościoła.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja.Teraz trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby Wierni mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez stronę internetową Twojego Kościoła.

stwórz aplikację za darmo

Moduły wspierające Twój Kościół

Menu aplikacji

Wybierz elementy, które zobaczą Wierni. Stwórz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne.

Dodawanie pracowników

Pozostawaj w kontakcie z Wiernymi, nawet gdy Tobie brakuje czasu. Dodawaj osoby i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz Galerię zdjęć z życia Kościoła i Wiernych. Utrwal wszystko, dzięki czemu możesz szerzyć Swoje wartości. Wierni to zapamiętają.

Galeria filmów

Docieraj do Wiernych ze swoim przesłaniem w innowacyjny sposób. Stwórz Galerię filmów z Twoich kazań linkowanych z serwisów YouTube i Vimeo.

News

Zamieszczaj aktualne informacje o działalności Kościoła, organizowanych wydarzeniach i zdawaj relacje. Do tekstów dodawaj zdjęcia. One przyciągną wzrok Wiernych.

Konta użytkowników

Chcesz wiedzieć, do ilu Wiernych dotarłeś? Weryfikuj listę, kiedy tylko chcesz. Modyfikuj też formularz kontaktowy tak, aby go dopasować do zmieniających się potrzeb Kościoła.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje