Pub

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Przyciągaj klientów na eventy
● Zachęcaj do powrotu
● Zwiększaj zyski

O ile restauracje to ulubione miejsce spotkań osób 40+, o tyle puby wybiera młodsze pokolenie. A ono uwielbia aplikacje. Daj im ją! Zbudujesz ich lojalność, a Twoje zyski wzrosną.

Wyprzedź konkurencję i stwórz własną aplikację:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu funkcji i nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę. Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja. I trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Karta lojalnościowa

Zachęcaj klientów do powrotu. Drukowana Karta lojalnościowa, na której zbierają stemple za kolejną wizytę, czy następnego zamówionego drinka, funkcjonuje od lat. Teraz możesz ją przenieść do wirtualnego świata Twoich klientów, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie da jej się zgubić, ani o niej zapomnieć.

Kupony rabatowe

Twórz akcje marketingowe i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefon. Dzięki temu trafiasz ze swoją ofertą prosto do celu. Twoi klienci je uwielbiają. Daj im to, czego szukają a. A zdobędziesz ich lojalność.

Menu Aplikacji

Wybierzesz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stworzysz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojego pubu wtedy, gdy Tobie zabraknie czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Kontakt

Zdobywaj wiedzę o Klientach i ułatw sobie komunikację z nimi. Stwórz formularz kontaktowy dla Swoich klientów dopasowany do Twojego pubu. Określ jego wygląd i wybierz te pola, które - według Ciebie - są konieczne.

Push notification

Pozwól swoim Klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach, zebranych punktach.

News

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć. Zamieszczaj najświeższe informacje z życia Twojego pubu, przypominaj o wydarzeniach i twórz z nich relacje, relacjonuj. Do tekstów dodaj zdjęcia - to. To uatrakcyjni treść.

Galeria zdjęć

Twoi Klienci kochają zdjęcia. Przyciągnij ich uwagę, tworząc Galerię Zdjęć. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi Klienci to zapamiętają.

Galeria filmów

Zachęć swoich klientów do wizyty, dzięki Galerii filmów linkowanych z serwisów YouTube i Vimeo. Utrwalaj i dziel się wydarzeniami, publikuj wywiady z DJ’ami i zespołami. Zainteresuj, a zyskasz uwagę i stałych klientów.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientów? Chcesz sprawdzić, ilu fanów ma Twój klub? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy dla klientów tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów i. I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i działalności. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje