Moduły

Twoja aplikacja

Znajdziesz tu moduły, którymi zorganizujesz jej działanie, przypiszesz uprawnienia swoim pracownikom, zdecydujesz, co udostępnisz swoim klientom.

Menu aplikacji

Wybierz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stwórz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojej firmy wtedy, gdy Tobie brakuje czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz galerię zdjęć potraw serwowanych w Twojej restauracji, popisowych fryzur z Twojego salonu, nowoczesnych zabiegów wprowadzanych w Twojej klinice urody. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi Klienci to zapamiętają.

Galeria filmów

Pokaż, jak pracujesz, jak działa Twoja firma, co się w niej dzieje. Dziel się swoją wiedzą, tworząc galerię filmów linkowanych z serwisów YouTube i Vimeo.

Program lojalnościowy

Partnerstwo w biznesie to podstawa rozwoju. Dobieraj firmy współpracujące, dawaj kupony rabatowe ich klientom, a im samym prowizję. Zobaczysz, jak szybko zwiększysz sprzedaż.

Twoja interakcja

Przyjrzyj się funkcjom, które służą do budowania relacji z klientem i wchodzenia z nim w ciągłą interakcję.

Kontakt

Zdobywaj wiedzę o Klientach i ułatw sobie komunikację z nimi. Stwórz formularz kontaktowy dla Swoich klientów dopasowany do Twojej firmy. Określ jego wygląd i wybierz te pola, które - według Ciebie - są konieczne.

Push notification

Pozwól swoim Klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Dzięki tej funkcji będą otrzymywać informacje o płatności w przypadku zakupów lub zamawiania jedzenia za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć. Zamieszczaj najświeższe informacje z życia Twojej firmy, przypominaj o wydarzeniach, zdawaj relacje. Do tekstów dodawaj zdjęcia - to. To uatrakcyjni treść.

Socials

Blisko 50% Polaków korzysta z mediów społecznościowych, a dla większości z nich są one źródłem informacji i często centrum życia towarzyskiego. Daj im możliwość podpięcia ich do Twojej aplikacji.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientów? Chcesz sprawdzić, ilu już jest z Tobą? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy dla klientów tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów i. I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i wykonanej usługi. To dla Ciebie cenna wiedza.

Cms

Twórz własne strony w ramach aplikacji, modyfikuj teksty i moduły. Zbudujesz coś zupełnie indywidualnego, co wyróżni Cię jeszcze bardziej.

Twoje promocje

Teraz zorganizowanie i przeprowadzenie promocji jest łatwe i owocne.

Karta lojalnościowa

Zachęcaj klientów do powrotu. Karta lojalnościowa w wersji drukowanej, na której zbierają stemple za zakup, czy złożone zamówienia, funkcjonuje od lat. Przenieś ją do ich wirtualnego świata, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie da jej się zgubić, ani o niej zapomnieć.

Kupony rabatowe

Twórz akcje marketingowe i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefony. Dzięki temu Twoje promocje trafią prosto do celu. Pamiętaj, że blisko 70% osób korzystających z aplikacji używa jej do robienia zakupów. Większość liczy na atrakcyjne ceny i oferty promocyjne. Daj im to, czego szukają.

Twoja sprzedaż

Zobacz, jakie funkcje umożliwią Ci ekspozycję Twoich produktów i usług, organizację oraz zarządzanie zamówieniami i sprzedażą.

Menu restauracji

Jemy oczami! Dlatego udostępniaj w aplikacji aktualne menu, dziel się zdjęciami i informuj o cenie. Dostarczaj najświeższych informacji wprost do rąk Twoich klientów. Połącz to z modułem Dostawy jedzenia, a będziesz mógł realizować zamówienia online. Szybko, wygodnie, bez dodatkowych opłat i prowizji od zamówienia.

Dostawa jedzenia

Aplikacja na telefonie to łatwy sposób zamawiania. Wystarczą 3 kliknięcia. Połącz to z płatnościami online i dostawą do drzwi, a zapewnisz klientom wszystko, czego potrzebują. Sam będziesz miał gwarancję, że wrócą po kolejne porcje.

Sklep

Ponad 68% Polaków robi zakupy online, a większość używa w tym celu aplikacji mobilnych. Wykorzystaj to! Eksponuj produkty wraz z ich opisem i ceną. Daj klientom możliwość zakupów 24/7 i połącz je z płatnościami online.
 

stwórz aplikację za darmo