Restauracje

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Buduj lojalność klientów
● Zwiększaj liczbę zamówień przez aplikację
● Trafiaj z promocjami prosto do celu

Polacy coraz częściej zamawiają jedzenie na wynos. Rynek ten rośnie w tempie 50% rocznie, a szacunki mówią, że w 2025 r. około połowa posiłków przygotowanych w restauracjach będą to zamówienia z dowozem. Część z nich przyjdzie przez aplikację.

Wyprzedź konkurencję i stwórz własną aplikację:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu modułów, nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę. Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja I trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Menu restauracji

Jemy oczami! Dlatego udostępniaj w aplikacji aktualne menu, dziel się zdjęciami i informuj o cenie. Dostarczaj najświeższych informacji wprost do rąk Twoich klientów. Połącz to z modułem Dostawy jedzenia, a będziesz mógł realizować zamówienia online. Szybko, wygodnie, bez dodatkowych opłat i prowizji od zamówień.

Dostawa jedzenia

Aplikacja na telefonie to łatwy sposób zamawiania. Wystarczą 3 kliknięcia. Połącz to z płatnościami online i dostawą do drzwi, a zapewnisz klientom wszystko, czego potrzebują. Sam będziesz miał gwarancję, że wrócą po kolejne porcje.

Karta lojalnościowa

Zachęcaj klientów do powrotu. Karta lojalnościowa w wersji drukowanej, na której zbierają stemple za zakup, czy złożone zamówienia, funkcjonuje od lat. Przenieś ją do ich wirtualnego świata, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie da jej się zgubić i
zapomnieć.

Kupony rabatowe

Twoi klienci uwielbiają akcje marketingowe. Większość liczy na atrakcyjne ceny i oferty promocyjne. Daj im to, czego szukają. Twórz akcje marketingowe i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefony. Dzięki temu trafiasz swoją ofertą prosto do celu.

Menu aplikacji

Wybierz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stwórz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojej firmy wtedy, gdy Tobie brakuje czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Kontakt

Zdobywaj wiedzę o Klientach i ułatw sobie komunikację z nimi. Stwórz formularz kontaktowy dla Swoich klientów dopasowany do Twojej firmy. Określ jego wygląd i wybierz te pola, które - według Ciebie - są konieczne.

Push notification

Pozwól swoim Klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Będą też otrzymywać informacje o płatności w przypadku zamówień za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć. Zamieszczaj najświeższe informacje z życia Twojej firmy, przypominaj o wydarzeniach, komentuj. Do tekstów dodaj zdjęcia - to. To uatrakcyjni treść.

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz Galerię Zdjęć potraw serwowanych w Twojej restauracji. Inspiruj kolorowymi sałatkami, egzotycznymi potrawami, aromatycznymi zupami. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi Klienci to zapamiętają.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientów? Chcesz sprawdzić, ilu już jest z Tobą? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy dla klientów tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów i. I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i wykonanej usługi. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje