Restauracje

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Buduj lojalność klientów
● Zwiększaj liczbę zamówień przez aplikację
● Trafiaj z promocjami prosto do celu

Polacy coraz częściej zamawiają jedzenie na wynos. Rynek ten rośnie w tempie 50% rocznie, a szacunki mówią, że w 2025 r. około połowa posiłków przygotowanych w restauracjach będą to zamówienia z dowozem. Część z nich przyjdzie przez aplikację.

Wyprzedź konkurencję i stwórz własną aplikację:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu modułów, nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę. Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja i trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Menu restauracji

Jemy oczami! Dlatego udostępniaj w aplikacji aktualne menu, dziel się zdjęciami i informuj o cenie. Dostarczaj najświeższych informacji wprost do rąk Twoich klientów. Połącz to z modułem Dostawy jedzenia, a będziesz mógł realizować zamówienia online. Szybko, wygodnie, bez dodatkowych opłat i prowizji od zamówień.

Dostawa jedzenia

Aplikacja na telefonie to łatwy sposób zamawiania. Wystarczą 3 kliknięcia. Połącz to z płatnościami online i dostawą do drzwi, a zapewnisz klientom wszystko, czego potrzebują. Sam będziesz miał gwarancję, że wrócą po kolejne porcje.

Karta lojalnościowa

Zachęcaj klientów do powrotu. Karta lojalnościowa w wersji drukowanej, na której zbierają stemple za zakup, czy złożone zamówienia, funkcjonuje od lat. Przenieś ją do ich wirtualnego świata, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie da jej się zgubić i
zapomnieć.

Kupony rabatowe

Twoi klienci uwielbiają akcje marketingowe. Większość liczy na atrakcyjne ceny i oferty promocyjne. Daj im to, czego szukają. Twórz akcje marketingowe i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefony. Dzięki temu trafiasz swoją ofertą prosto do celu.

Menu aplikacji

Wybierz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stwórz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojej firmy wtedy, gdy Tobie brakuje czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Kontakt

Zdobywaj wiedzę o Klientach i ułatw sobie komunikację z nimi. Stwórz formularz kontaktowy dla Swoich klientów dopasowany do Twojej firmy. Określ jego wygląd i wybierz te pola, które - według Ciebie - są konieczne.

Push notification

Pozwól swoim Klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Będą też otrzymywać informacje o płatności w przypadku zamówień za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć. Zamieszczaj najświeższe informacje z życia Twojej firmy, przypominaj o wydarzeniach, komentuj. Do tekstów dodaj zdjęcia - to uatrakcyjni treść.

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz Galerię Zdjęć potraw serwowanych w Twojej restauracji. Inspiruj kolorowymi sałatkami, egzotycznymi potrawami, aromatycznymi zupami. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi Klienci to zapamiętają.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientów? Chcesz sprawdzić, ilu już jest z Tobą? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy dla klientów tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów. Ich opinia pozwoli Ci udoskonalić działania i zwiększyć sprzedaż. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i wykonanej usługi. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje