Sklepy online

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Ułatwiaj Klientom zamawianie
● Bądź elastyczny - działaj 24h/7
● Eksponuj mobilnie swoje produkty

Obecnie 78% Polaków przekonało się do zakupów online. Ponad połowa wybiera do tego aplikacje mobilne. 30% z nich poszukuje atrakcyjnych cen, a kolejne 25% akcji promocyjnych.

Ułatw im to, a zostaną z Tobą na dłużej.
Wyprzedź konkurencję i stwórz własną aplikację, działającą 24/7:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu modułów i nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę. Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja. I trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Sklep

Wyeksponuj mobilnie produkty wraz z ich opisem i ceną. Bądź w zasięgu ręki Klientów 24/7. Zwiększysz sprzedaż, łącząc zakupy z wygodnymi płatnościami online.

Karta lojalnościowa

Zachęcaj klientów do powrotu. Drukowana Karta lojalnościowa, na której zbierają stemple, funkcjonuje od lat. Teraz możesz ją przenieść do wirtualnego świata Twoich klientów, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie można jej zgubić, ani zapomnieć.

Kupony rabatowe

Twórz akcje marketingowe i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefon. Dzięki temu trafiasz ze swoją ofertą prosto do celu. Twoi klienci je uwielbiają. Daj im to, czego szukają. A zdobędziesz ich lojalność.

Menu aplikacji

Wybierzesz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stworzysz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojego sklepu nawet wtedy, gdy brakuje Ci czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz Galerię zdjęć Twoich najlepszych produktów, czy sposobów ich wykorzystania. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi Klienci to zapamiętają.

Push notification

Pozwól swoim Klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Dzięki tej funkcji będą otrzymywać informacje z banku o płatności w przypadku zakupów w Twoim sklepie za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć. Zamieszczaj najświeższe informacje z życia Twojej firmy, przypominaj o najbliższych promocjach, zapowiadaj wyprzedaże. Do tekstów dodawaj zdjęcia - to . To uatrakcyjni treść.

Socials

Blisko 50% Polaków korzysta z mediów społecznościowych, a dla większości z nich są one źródłem informacji i centrum życia towarzyskiego. Daj możliwość podpięcia ich do Twojej aplikacji.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientów? Chcesz sprawdzić, ilu stałych odbiorców ma Twój sklep? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy dla klientów tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów i . I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i produktów. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje