Salon fryzjerski

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Utrzymuj stały kontakt z Klientami i buduj ich lojalność
● Promuj się
● Zwiększaj zyski

Zgodnie z danymi z 2019 r. w Polsce działa 30 773 salonów fryzjerskich. Klienci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na cięcie, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne, ale także na jakość obsługi - sympatię i elastyczność.

Z własną aplikacją mobilną będziesz mógł się wyróżnić spośród konkurencji, a obsługa klientów wejdzie na zupełnie inny, zaawansowany poziom.

Zapewnisz stały kontakt i pogłębione relacje.

Zbudujesz ich lojalność, a Twoje zyski wzrosną

Dajemy Ci silne, zaawansowane technologicznie narzędzie marketingu mobilnego - Twoją własną aplikację:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu funkcji i nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę. Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja. Teraz trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Karta lojalnościowa

Zachęcaj klientów do powrotu. Karta lojalnościowa, na której zbierają stemple za kolejne cięcie lub farbowanie, funkcjonuje od dawna. Teraz możesz ją przenieść do ich wirtualnego świata Twoich klientów, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie można jej zgubić, ani zapomnieć.

Kupony rabatowe

Twórz akcje marketingowe, oferuj zniżki na usługi fryzjerskie i wysyłaj informacje bezpośrednio na telefon. Dzięki temu trafiasz ze swoją ofertą prosto do celu. Twoi klienci je uwielbiają. Daj im to, czego szukają a . A zdobędziesz ich lojalność.

Sklep

Jeśli masz w swojej ofercie wyjątkowe kosmetyki do włosów, wykorzystaj aplikację do ich ekspozycji. Wyeksponuj produkty wraz z ich opisem i ceną. Daj możliwość zakupów przez aplikację, łącząc je z płatnościami online.

Menu aplikacji

Wybierzesz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stworzysz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne. Buduj świadomość marki, dopasowując kolorystykę aplikacji..

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania salonu, nawet gdy Tobie brakuje czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz Galerię zdjęć fryzur ślubnych, modnych upięć i cięć wykonanych w Twoim salonie. Utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi klienci Cię zapamiętają.

Push notification

Pozwól swoim klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Dzięki tej funkcji będą otrzymywać informacje o płatności zapłacie w przypadku zakupów za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól o sobie zapomnieć. Zamieszczaj informacje o ukończonych szkoleniach, promocjach, aktualnych trendach fryzjerskich. Do tekstów dodawaj zdjęcia - to . To uatrakcyjni treść.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientek? Chcesz sprawdzić, ile z nich stale odwiedza Twój salon? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb.

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów i . I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i wykonanej usługi. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje