Klub fitness

Stwórz własną aplikację w 4 krokach! Bez pomocy programisty, bez kodowania!

● Utrzymuj stały kontakt z Klientami i buduj ich lojalność
● Zachęcaj do uczestnictwa w wydarzeniach
● Zwiększaj zyski

Około 3 mln Polaków ćwiczy w klubach fitness. Wykorzystaj boom na bycie fit! Wyróżnij się spośród blisko 2500 konkurencyjnych klubów.

Aplikacja mobilna wprowadzi obsługę klientów na inny, zaawansowany poziom.

Zapewnisz stały kontakt i pogłębione relacje.

Zbudujesz ich lojalność, a Twoje zyski wzrosną.

Dajemy Ci silne, zaawansowane technologicznie narzędzie marketingu mobilnego - Twoją własną aplikację:

● w 4 prostych krokach
● bez udziału programisty i kodowania
● bez kolosalnych kosztów

4 kroki do własnej aplikacji
Rejestracja → Konfiguracja → Wybór opcji → Publikacja

Rejestracja

Kliknij w prawym górnym rogu przycisk Rejestracja, podaj dane. To nic nie kosztuje!

Konfiguracja

Ta część jest dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. Stwórz własną aplikację. Wybierz spośród 6 dostępnych układów, kilkunastu funkcji i nieograniczonej kolorystyki. Zajmie Ci to chwilę. Albo dłużej, bo projektowanie może Cię wciągnąć.

Wybór opcji

Mamy dla Ciebie oczywiście 4 propozycje abonamentowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Publikacja

Teraz zostało tylko jedno… Publikacja. Teraz trochę cierpliwości - trzeba poczekać na akceptację APPLE oraz GOOGLE. Chcesz, aby klienci mogli korzystać z części funkcji od razu? Dla Ciebie jest PWA - dostęp do aplikacji przez Twoją stronę internetową.

stwórz aplikację za darmo

Moduły dla Twojego biznesu

Karta lojalnościowa

Zachęcaj Klientów do powrotu. Drukowana Karta lojalnościowa, na której zbierają stemple za miesięczne abonamenty za zajęcia w Twoim klubie, funkcjonuje od dawna. Teraz możesz ją przenieść do ich wirtualnego świata, w którym nie zajmuje miejsca w portfelu, nie można jej zapomnieć, ani zgubić.

Kupony rabatowe

Twórz promocje na pojedyncze zajęcia fitness lub na nowe formy ćwiczeń. Wysyłaj informacje bezpośrednio na telefon klientów. Dzięki temu trafiasz ze swoją ofertą prosto do celu.

Sklep

Jeśli masz w swojej ofercie suplementy diety, ubrania sportowe, wykorzystaj aplikację do ich ekspozycji. Pokaż produkty wraz z ich opisem i ceną. Daj możliwość zakupów przez aplikację, łącząc je z płatnościami online.

Menu aplikacji

Wybierz elementy, które zobaczą Twoi klienci. Stwórz przejrzysty układ, po którym poruszanie się będzie intuicyjne i swobodne. Buduj świadomość marki, dopasowując kolorystykę do barw Twojego klubu fitness.

Dodawanie pracowników

Zapewnij płynność promowania Twojego klubu, nawet gdy Tobie brakuje czasu. Dodawaj pracowników i nadawaj im uprawnienia do zarządzania całością lub częścią aplikacji. Daj sobie pomóc!

Galeria zdjęć

Przyciągnij uwagę. Stwórz Galerię zdjęć. Pokaż efekty ćwiczeń i zadowolonych klientów - utrwal wszystko, czym chcesz się pochwalić. Twoi klienci Cię zapamiętają.

Push notification

Pozwól swoim klientom być na bieżąco. Wysyłaj wprost na ich telefony krótkie wiadomości o nowościach, promocjach, przedsięwzięciach. Dzięki tej funkcji będą otrzymywać informacje o zapłacie w przypadku zakupów za pośrednictwem aplikacji.

News

Nie pozwól o sobie zapomnieć. Zamieszczaj informacje o ukończonych szkoleniach, nowych formach ćwiczeń, nowych trenerach. Do tekstów dodawaj zdjęcia i to . To uatrakcyjni treść.

Konta użytkowników

Potrzebujesz więcej danych klientów? Chcesz sprawdzić, ilu z nich stale odwiedza Twój klub? Weryfikuj listę użytkowników. Modyfikuj formularz kontaktowy tak, aby go dopasować do Twoich zmieniających się potrzeb..

Feedback

Zmieniaj się tak, aby dopasować się do potrzeb Twoich klientów i . I zwiększyć sprzedaż. Ich opinia pozwoli Ci na to. Daj im szansę oceny zarówno Twojej aplikacji, jak i zajęć prowadzonych w klubie. To dla Ciebie cenna wiedza.

stwórz aplikację za darmo zobacz inne funkcje